Tüm Kategoriler
N8320 Serisi Süper Kapasitör Akım Kaçağı Test Cihazı

Ana Sayfa>Ürünler>Süper Kapasitör Test Serisi

N8320 serisi süper kapasitör akım kaçağı test cihazı
N8320 ön panel
N8320 yapılandırması
N8320 arka panel
N8320 Serisi Süper Kapasitör Akım Kaçağı Test Cihazı
N8320 Serisi Süper Kapasitör Akım Kaçağı Test Cihazı
N8320 Serisi Süper Kapasitör Akım Kaçağı Test Cihazı
N8320 Serisi Süper Kapasitör Akım Kaçağı Test Cihazı

N8320 Serisi Süper Kapasitör Akım Kaçağı Test Cihazı


N8320, süper kapasitör akım kaçağı testi için NGI tarafından özel olarak geliştirilmiş bir analiz ve teşhis aracıdır. N8320 üç bölümden oluşur: test cihazı, uygulama yazılımı ve test fikstürü. Ayarlanan voltaj altında çeşitli tipteki süper kapasitörlerin akım sızıntısı parametrelerini test edebilir. N8320, yüksek maliyet performansı, kompakt boyut ve yüksek doğruluk avantajlarıyla süper kapasitörlerin Ar-Ge, üretim ve kalite kontrolünde yaygın olarak kullanılabilir.

N8320, Ar-Ge ve üretim için otomasyon test platformlarına entegrasyona uygun, 19U yüksekliğinde standart 2 inçlik bir kasa kullanır ve ayrıca ayrı olarak da kullanılabilir.


Paylaş:
Ana Özellikler

●Süper kapasitörlerin farklı spesifikasyonlarıyla uyumlu olacak birden fazla aralık

●Yüksek doğrulukta akım kaçağı ölçümü, 10nA'ya kadar çözünürlük, %0.05'e kadar doğruluk

●Ultra yüksek doğruluk ve kararlılığa sahip voltaj ayarı, sıcaklık katsayısı 0.5 ppm/°C'ye kadar düşük

●24 kanala kadar standart 19 inç 2U kasaya sahip tek cihaz

●İletişim arayüzleri: LAN/RS485

●Veri aktarımı ve analizi

Fonksiyonlar ve Avantajlar

Akım kaçağı testi

N8320, çok kanallı akım kaçağı parametresi test fonksiyonu sağlayabilir. Yüksek güvenilirlikli programlanabilir voltaj kaynağı ve yüksek doğruluklu akım kaçağı toplama kabiliyetine dayanan N8320, kullanıcıların voltaj ve örnekleme aralığı gibi parametreleri ayarlamasına olanak tanır. Test sonuçları veritabanında saklanabilir ve Excel ve JPG formatlarında dışa aktarılabilir.

akım kaçağı testi

Test fikstürü

NGI, farklı ölçeklerdeki test uygulama senaryolarını göz önünde bulundurarak iki tip test fikstürü sunmaktadır: Kelvin kelepçe ve 12 kanallı özel fikstür. Her iki test fikstürü de dört telli bağlantıyı destekler.

test fikstürü

Uygulama yazılımı

N8320 yazılımı, kullanıcıların test sürecini gereksinimlerine göre özelleştirmesine olanak tanıyan bir platform tasarımını benimser. Ofis benzeri arayüz, her kanalın bağımsız gösterimi, voltaj ve akım dalga biçimi oluşumunu desteklemesi ve sonuçların tablo halinde görüntülenmesi bu profesyonel yazılımı çok işlevli ve kullanımı kolay hale getirir. N8320 yazılımı veri aramayı, veri içe aktarmayı ve dışa aktarmayı ve Excel raporu oluşturmayı destekler.

uygulama yazılımının test edilmesi

veritabanı
Sorgula

Sıcak kategoriler